Deweloper

Palladio Podedworze Sp. z o.o. należy do Grupy Palladio - zespołu współpracujących ze sobą spółek z branży deweloperskiej, specjalizujących się w kompleksowych realizacjach inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

Grupa Palladio wyrosła z branży budowlanej, a obecnie skupia się na realizacji projektów deweloperskich w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci oraz Partnerzy Biznesowi pozwala na spełnienie najwyższych oczekiwań związanych z realizacją kluczowych inwestycji zarówno na terenie Krakowa, jak i Polski południowej. 

 

Generalny wykonawca
Solidność i najwyższa jakość realizacji

W  Palladio stawiamy przede wszystkim na jakość, unikalność, znajomość branży, profesjonalizm oraz rzetelność i uczciwość. Dzięki temu nasze inwestycje są realizowane na najwyższym poziomie, z udziałem najlepszych wykonawców i dostawców materiałów. 

 


Nasze inwestycje
Budowa budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Kraków -ul. Myśliwska 66
www.mysliwska66.pl
Myśliwska 66 - Inwestycja zrealizowana
Budowa budynku mieszkalnego - wielorodzinnego z częścią usługową na parterze. Kraków -ul. Słomnicka 4 Inwestor: Słomnicka 4 Sp. z o.o. podmiot powiązany z Palladio Podedworze Sp. z o.o. osobowo.
www.slomnicka4.pl
Słomnicka 4 - Inwestycja zrealizowana
Przebudowa budynku produkcyjno-usługowego na budynek usługowo mieszkaniowy, wielorodzinny -Kraków, ul. Lubelska 14.
Lubelska 14 - Inwestycja zrealizowana
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.