O inwestycji

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa, pod którym powstaje budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze. 
W ramach inwestycji zaprojektowano 122 funkcjonalne i przestronne lokale mieszkalne, liczące od jednego do siedmiu pokoi. Mieszkania zróżnicowane są pod względem metrażu - zaczynając od najmniejszych  33 mkw., kończąc na 132 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.

Mając na uwadze komfort zmotoryzowanych w ramach projektu przewidziano również wielostanowiskowe parkingi w garażach podziemnych. Dostęp do pięter zapewnią cichobieżne windy. Przed budynkiem powstaną naziemne miejsca postojowe. 
Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą również komórki lokatorskie. 

Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne pozwolą także na swobodne poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi. 

Generalny wykonawca
NOWOCZESNOŚĆ W NATURALNYM OTOCZENIU

Podedworze 9 to budynek wyróżniający się nowoczesną architekturą. Mieszkania oraz części wspólne będą wykonane z najwyższych jakości materiałów. Dbałość o detale i minimalistyczny styl sprawi, że inwestycja stanie się idealnym miejscem do życia. 

Walory inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja

Doświetlone mieszkania

Doskonała komunikacja

Wózkowania

Tereny zielone

Ogródki lub balkony

Parking naziemny i podziemny

Nowoczesna architektura

Do pobrania
Standard wykończenia
PDF
Pobierz
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.