b
Zamieszkaj
blisko natury
Zamieszkaj
blisko natury
Zamieszkaj
blisko natury

POZNAJ INWESTYCJĘ

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa, pod którym powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny. W ramach inwestycji zaprojektowano 122 funkcjonalne i przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. Do mieszkań na parterach przynależeć będą przestronne ogródki, natomiast te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony lub loggie.
Projekt wyróżnia się nowoczesną architekturą. Dbałość o detale, estetyka wykończenia, minimalistyczny styl architektury, atrakcyjne położenie -wszystko to sprawi, że inwestycja stanie się idealnym miejscem do życia.
dowiedz się więcej

MIEJSKI STYL ŻYCIA W OTOCZENIU NATURY

Lokalizacja nowej inwestycji mieszkaniowej łączy zalety życia w dużym mieście jak i bliskość terenów rekreacyjnych. Dogodna lokalizacja inwestycji oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia możliwość łatwego poruszania się zarówno komunikacją publiczną jak i samochodem.
Property type:
clear filters clear filters

Wyszukaj mieszkanie

Walory inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja

Tereny zielone

Doskonała komunikacja

Bezpieczeństwo

Wsparcie finansowe

Współpracujemy z doradcą finansowym, który pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Doświadczony doradca sprawdzi Państwa zdolność kredytową, pomoże w wyborze najlepszej oferty oraz będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całego procesu kredytowego aż po podpisanie umowy z bankiem.

wykończenie mieszkania

Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podjęliśmy współpracę z Pracownią Deer Design, która łączy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Umów się z ekspertem wnętrz i porozmawiaj o możliwościach aranżacyjnych swojego mieszkania, tel. 883 990 016